Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Laptopom időnként Alvó...

A Laptopom időnként Alvó módba megy magától, főképp terhelés alatt, de office mellett is csinálta egyszer mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Még van 1 év garanciám, Asus X550Z-m van 2015 Szeptemberbe vettem 2 év gar. van. Hardver baja lenne, vagy rossz Windows okozhat ilyet. Illetve a jack csatlakozó is hol érintkezik, hol nem nem. A Graf kártya hőmérséklet 70 körül van nagy terhelés alatt, a Procit nem néztem mostanába de mikor megvettem 115 körül írta.

2016. szept. 11. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig gyanítom, hogy hőmérsékleti gond lesz, és a bios (vagy egyéb prg) kilövi. A 115 egyébként még laptopnál is sok (már ha az celsius fok). A jack csatlakozót nem tartanám garanciális hibának, ha csak a gyártó vagy az importőr nem kombájnnal tesztelte.

De ha már garanciás, én nem túlóráznék rajta, vinném a szervizbe.

2016. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Keresek egy progit és megnézem mit mér CPU-ra.
2016. szept. 11. 12:30
 3/6 A kérdező kommentje:
2016. szept. 11. 12:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez kb 15 perc alatt volt, ha 1-2 órát megy játék szerintem lehet több is lenne. Nem tudom.
2016. szept. 11. 13:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű, nem találtam (gyártói oldalról) hiteles üzemi hőmérsékleti intervallumot, de szerintem a tied súrolja a felső határt a 90 körülivel. Ha erre még ráterhelsz, bőven előfordulhat, hogy lekapcsol a bios.
2016. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg kellene próbálnom kitakarítani soha nem volt szétszedve 1 év alatt.
2016. szept. 11. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!