Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Pentium G3258 processzor...

Intel Pentium G3258 processzorhoz milyen alaplapot illetve videó kártyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Videóvágásra, képszerkesztésre lenne használva, a játék nem szempont. Nem kell hogy szuper gyors legyen, csak ne akadozzon. Jelenleg van egy Corsair CX430 tápegységem és egy 1TB Western Digital Blue merevlemezem, ezek maradnának. Kezdetben 4gb RAM-ot szeretnék használni, csak azt nem tudom eldönteni hogy 1333Mhz vagy 1600Mhz legyen, szerintetek?

2016. okt. 6. 21:19
 1/5 BM-Striker ***** válasza:

Egy 4 szálas processzorral jobban járnál.



G3258 kb csak játékra hasznos.

2016. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én első körben kihagynám a vga-t és beruháznék legalább egy i3 6100-ra 8gb rammal.. és ilyen célokra ha komolyan is gondolod akkor valószínűleg beszerzel majd egy ssd-t is..
2016. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Biztos hogy igazad van kedves első. A baj csak az hogy jelen pillanatban nincs négy szálas procira keretem, viszont az ezeréves core duo e4500 processzorommal és a 2gb ramommal kínszenvedés egy egyszerű videó összevágása is. Esetleg AMD jöhetne szóba, de személy szerint nekem nem túl szimpatikus.


Kettes mondasz valamit mert ha kihagyom most a vga-t akkor szóba jöhet az i3 6100 és a 8gb ram, ehhez esetleg valami lapot tudnál még ajánlani? Természetesen a jövőben tervben van az ssd illetve a ramok bővítése is.


Köszönöm a válaszotokat!

2016. okt. 6. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:

kerettől függ a lap viszont fontos hogy ddr4-es ram kell kell szóval olyan lapot keress. Ha a b150 mortar belefér a keretbe az elég jó középkategóriás lap.

4 ram foglalat, M.2-es foglalat,hdmi,dsub,dvi, elég sok usb én most ezzel szemeztem de ha nem fér bele a keretbe akkor kereshetsz egy olcsóbb h110-es lapot is.. tápod milyen?


bár halkan megjegyzem hogy az i3 6100 már 4 szálas

2016. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem most csak valami olcsóbb lapra fog esni a választás, mert kell még gépház is és optikai meghajtót is szeretnék... azzal tisztában vagyok hogy ddr4 lap és ram kell, viszont olyan kérdésem lenne hogy itt mondjuk a márka mennyit számít? A tápom amúgy Corsair CX430.


Bocsánat ennyire nem vagyok képben processzorok terén de most már ezt is tudom :)

2016. okt. 7. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!