Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Eddig tökéletesen futó játékok...

Eddig tökéletesen futó játékok (LoL 100fps, Paladins 60fps) csak úgy spontán elkezdtek laggolni. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy csak úgy játszottam League of Legendset és egy Battle.net-es letöltés után elkezdtem laggolni. És ez nem csak LoL-lal volt hanem a Paladins játékkal is. Itt a 60fps leugrott 25-re. Kicsit kezd aggasztani a helyzet mivel már egy teljes víruskeresést is elíndítottam, nvidia vezérlőpultban mindent a minimumra vettem. Esetleg valaki aki jártas ebben, vagy volt már ilyen problémája de megoldotta az kérem írja le. Köszönöm!

2016. okt. 7. 15:50
 1/6 Lord Hidan ***** válasza:

Porold ki a gépet.

Nézd meg msi afterburnerral hogy a processzor és a videókártya hány fokos játék közben.

Lehet hogy túlmelegszik valamelyik

2016. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na épp ennek az ellentétjét akartam kiírni, amit elfelejtettem. Észre vettem hogy valami lefogja a videokártyát, 48 fokosan tartja és nem engedi elérni a normális 3D 810Mhz-es órajelt, hanem 210Mhz-en ketyeg. Játék közben is.
2016. okt. 7. 15:56
 3/6 A kérdező kommentje:
Mellesleg MalwareBytes vírusirtót használok amiről azt tartják hogy a világ legnagyobb adatbázisú vírusirtója.
2016. okt. 7. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:
És egy kis rendszerkarbantartás sem árt, az is lehet hogy a windowsod tölti le épp a frissítéseket, azért szaggat a játék...
2016. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem értem, nem frissít a Windowsom se, egy teljes víruskeresést + töredezettség mentesítést is elvégeztem, kiporoltam a gépemet (szó szerint alig volt benne por), valaki esetleg egy másik megoldás. Újra megemlíteném hogy valami lefogja a hőmérsékletét és az órajelét (az órajelét 210mhz-en tartja amit valójában akkor használ amikor 2D-s műveleteket végez) és erre szeretnék elsődlegesen megoldást találni.
2016. okt. 7. 20:19
 6/6 A kérdező kommentje:
És ez az egész csak úgy spontán egy Battle.net letöltés után jött. Az utána elindított LoL meccsben már 35 FPS-em volt alacsony grafikán. (Amin igazából 150 fps körül lenne normál helyzetben.)
2016. okt. 7. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!