Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 130e Ft koruli aron vasarolnek...

130e Ft koruli aron vasarolnek laptopot. A Dell Vostrot neztem ki Linux-szal. Ebben az arkategoriaban, ar-ertek aranyban jo valasztas?

Figyelt kérdés

2016. okt. 7. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Laptopot 150 alatt nem érdemes venni, ha hosszú távra tervezel. És ahhoz már Windowst is kapsz. Megéri várni még egy hónapot és hozzácsapni annyit. :)
2016. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Es 150 korul milyen markat ajanlanal? Jo a Dell, csak mar windows op rendszerrel? A hosszu tav alatt kb mennyi idot ertesz?
2016. okt. 7. 23:32
 3/12 anonim ***** válasza:

150-et azért éri meg mert itt már lehet kapni valamennyire elfogadható dedikált vga-t a gépbe, nem a windows rendszer miatt. Anyám gépe 160 ezer volt linux-szal, hazavittem 2 óra alatt fent is volt a windows mindenféle egyéb programmal, szóval ez ne legyen mérce.


[link]

Nem egy acélos vga de jobb mint a semmi.


Ha viszont csak filmezésre, irodai cuccokra kell (Word, office), akkor csak SSD-s (SSHD-s) rendszer is szóba jöhet:

[link]

2016. okt. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Tom Benko ***** válasza:
@1: Winre várni? Elpocsékolt idő.
2016. okt. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tom Benko ***** válasza:
Kérdező: Mire tervezed használni? Jó a Dell Linux-szal is.
2016. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

3.: Lenovo IdeaPaden en is gondolkodtam, az volt a 2. jelolt. Szerinted jobb volna?


A Linuxtol nem felek, hasznaltam mar es teljesen jol elvoltam vele, ha minden mukodne azzal is, amire nekem szuksegem van, nem is akarnek Windowst.


5. Semmi extra. Gyorsan induljon, viszonylag jol birja az akksi es "normal" hasznalat mellett viszonylag gyors es nagyon megbizhato legyen. Wordon dolgozom, sokat netezek, nem jatszom rajta, de filmeket ezen neznek, eleg sokat. Tehat kb gyorsan alljon fel a rendszer, ne szalljanak el az adataim es nenjem az online filmnezes ugy, h esetleg 1-2 ablak is meg van nyitva mellette.

2016. okt. 8. 10:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben neked 130as dell gép is jó, legyen benne 120-128gb-os SSD és kész.
2016. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én vennék egy 130as gépet majd amint lehet vennék bele egy ssd-t
2016. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az Asus gépeit ajánlom, nekem is az van és teljesen elégedett vagyok vele :)
2016. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem van dell-em is és asus-om is. a dell-nek (xps14) sajnos szar a tapipadja és a wifi antennával is lehet valami szar, mert 6-7 méterre a routertől már szaggat a wifi. a linux mint cinnamon hasít rajta.


az asusom (K42J) már 5 éves, az akkuja nem túl jó már, de egyébként jó bírja a strapát. szintén linux mint van rajat xfce desktoppal.

2016. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!