Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond a számítógépem...

Mi lehet a gond a számítógépemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok a következő konfigom van:

Asrock b150m pro4s alaplap

Intel core i5 6600k processzor

Gtx 1060 g1 6gb videókártya

DDR4 2x8gb 2133MHz RAM


A következő a gondom, sok videót néztem az interneten erről a konfig összeállításról, és azt tapasztaltam, hogy az én gépemen ugyan azokon, de még gyengébb beállításokon is rosszabbul futnak a játékok például a The Witcher 3: srácnak szinte minden maxon, és 54-55 fps között mozog ugyan ezzel a konfiggal, nekem közepesen megy 50 fps-el.

( https://www.youtube.com/watch?v=2xFiwYPj_8I )


CS:GO: Nekem 130 körüli fps értéket produkál LOW beállításon (géptől függetlenül szeretem így használni)

Míg másnak videó felvétel közben 200+ érték (144hz-s monitorom van, ne gyertek azzal, a buta kommentem, hogy "ez nem elég :O"


Arra is gondoltam már, hogy az alaplap a hibás, de nem hiszem, hogy annak sok köze lenne az fps-hez.


Mielőbbi válaszotokat várom, további szép napot ^^



2016. okt. 10. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok program fut a háttérben, esetleg olyanok is, amikről nem tudsz.
2016. okt. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Gyenge a tápegységed talán!?
2016. okt. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Írd le hány wattos .
2016. okt. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a tápegység lemaradt: FSP Raider 500W, szerintem ennek bőven elégnek kéne lennie.
2016. okt. 10. 09:51
 5/7 A kérdező kommentje:
2016. okt. 10. 10:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Felteszem másnál más órajelen jár a proci. 2-3 százalék eltérés könnyen lehet két kártya között, nincs két egyforma teljesítményre képes chip - az eltérő órajellel megfejelve kb helyben is vagyunk.
2016. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Probléma megoldva, a gép összeszerelésnél rosszul illesztették a processzor hűtőt a processzorhoz.
2016. okt. 10. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!