Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért gerjed ennyi ember a...

Miért gerjed ennyi ember a Windows Ultimate verziójára?

Figyelt kérdés
Nem is használnak belőle semmi plusz funkciót.
2016. okt. 13. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sem értem. Bőven elég kifizetni az átlagos felhasználásra tervezett rendszert is. Főleg úgy, hogy az sem olcsó.


Persze aki olcsóbban "veszi" annak mindegy...:)

2016. okt. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BM-Striker ***** válasza:
Ultimate verziók nagy része kalóz.
2016. okt. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A sok duma helyett, talán ez így egyszerűbb... :-)


Windows 7:

[link]


Windows 10:

[link]

2016. okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért gerjednek rá, mert azt hiszik, akkor "menők" a legbővebb verziót használják. Olyan ez, mint mikor megveszik a legújabb iPhone-t, és csak facebookoznak rajta, amit ugye a legolcsóbb cuccal is lehetne.

Átlag otthoni felhasználó semmi olyat nem használ, ami a home változatba ne lenne benne.

2016. okt. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mondjuk én 7--nél azért raktam fel ultimate-t mert kellett a több nyelvű rendszer gépelés miatt XD
2016. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: ugye tudod, hogy billentyűzet nyelv váltáshoz nem kell ultimate verzió, csak ha a felület nyelvét akarod dinamukusan állítani? Még a home verzióban is meg lehet változtatni amúgy a nyelvet egy kis registry állítgatással.
2016. okt. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!