Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a neve annak a kártyának...

Mi a neve annak a kártyának amit beteszünk a számítógépbe, van rajta egy sim kártya s a kikapcsolt gépet bekapcsolja ha rácsörgünk?

Figyelt kérdés
2016. okt. 30. 16:20
 1/8 anonim válasza:
Mi van?
2016. okt. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezt nem értem.
2016. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
melik szót nem érted?
2016. nov. 2. 14:55
 4/8 anonim ***** válasza:
usb mobilstick a neve
2016. nov. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2016. nov. 4. 23:33
 6/8 anonim válasza:
Akkor is mi értelme van ennek?Én nem hallotam ilyenről,és nem is tudom,hogy mi értelme van.
2016. nov. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem usb mobilstick mivel nem mobilnetet ad.
2016. nov. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ja, ha nem Te neveztél trollnak, az más. Szóval egy SIM kártya tehető bele, amire ha rácsörgünk akkor behúz egy relét. Így gyakorlatilag bárhonnan lehet vele kapcsolni bármit és nem kell hozzá internetnek lennie, de még saját telefonnak se. Bárki más telefonjáról sőt akár pénzbedobós fülkéből is aktiválhatjuk ráadásul ha nem várjuk meg míg felveszi, akkor ingyen. Hátránya, hogy egy téves hívás így ugyanezt aktiválja. ez ellen is van megoldás, sms tartalomra is be lehet állítani. Annak kicsi az esélye hogy valaki véletlenül ugyanezt az smst küldi de asszem be lehet állítani, hogy csak meghatározott számról jövő meghatározott tartalomra aktiválódjon. Ez persze már pénzbe kerül, viszont így más sokminden fajta vezérlés elérhető vele, nem csak bekapcsolás. Elvileg a telefon nyomógombjáról is küldhető kód ha felhívtuk s megvárjuk míg felveszi, de ebben nem vagyok biztos De gondolom ezek a bonyolultabb funkciók a kártya típusától is függenek, hogy mik vannak s mik nem, hányfajta eszközt vezérelhet, stb.
2016. nov. 7. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!