Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen 82 centis tévét vegyek,...

Milyen 82 centis tévét vegyek, hogy ne legyen "screen tearing"-em? Van egy normális asztali gépem, gtx 1060-al.

Figyelt kérdés
82 cm környék led tvből milyet vegyek, hogy ne legyen ún. "screen tearing"-em? Az amúgy 60-70 fps-emet ne kelljen leszabályozni vsyncel 30 fpsre? Samsung lenne igazából jó, mert a PIP funkció is jól jönne. Kipróbáltam 1et, igaz még az EH6030-as modellből. Milyen megoldások lennének? Köszi

#Screen tearing vsync
2016. nov. 6. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
PC-re felejcsd el a TV-t... válaszidő és áram miatt...
2016. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak az nvidia hülyesége, hogy berakja neked a half vsyncet. Tedd át sima vsyncre, és akkor a 60Hz-hez 60 fps-ed lesz.


Ha fentebb akarsz menni, akkor meg a frekvenciát nézd. Egy 144Hz-es monitornál normál vsync mellett elvileg 144 fps-ed lehet, ha a gép elbír annyit erővel.

2016. nov. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2.ik,nem erted. screeb tearingem van egy 60 hzes tvn akarmilyen beallitassal. meg vsyncen is.pontos modellszam kellene mit vegyek.elso:egyreszt hulyeseget irtal, masreszt ajanlom a helyesirasi szotarat
2016. nov. 6. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt nem arról van szó, hogy értem, vagy sem. Lehetetlen dolgot állítasz, mert nincsen elég ismereted a témáról. Ha azt mondod, hogy lapos a Föld, én meg azt, hogy nem az, és úgy válaszolsz, hogy "nem érted", akkor vitatkozhatunk estig is.
2016. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tehat, hogy mindenkinek tiszta legyen. TVT akarok! Aram le van tojva(hiaba "felejcsem" el) pontos modellszamot kernek 82 centisben amiben a legjobb lenne tv szinten. Köszönöm!
2016. nov. 6. 17:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo, meg mindig megoldast kerbek szepen, nem a kinek a nagyobb... nem azert irtam
2016. nov. 6. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!