Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo laptop touchpad miért...

Lenovo laptop touchpad miért nem kapcsolható ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy Lenovo Y50-70 notim,win10-zel. Az fn+f6 gombokkal ki lehetne kapcsolni a touchpadot,ki is jelzi,hogy ki lett kapcsolva,viszont ugyan úgy megy. Biztos valami driver hiba,mert friss windows telepítéskor jó. A windows frissítéseket telepít,utána már nem jó. Tudna valaki erre megoldást? Kérem,csak olyan írjon,aki tudja és nem csak tippelget. Új driver telepítése,hasonlók ezen túl vagyok. Régivel sem megy.


2016. nov. 7. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem nincs ilyen menü. Nem synaptics driver van rajta,hanem alps. Ebbe semmi ilyen lehetőség nincs.
2016. nov. 8. 14:40
 3/3 anonim válasza:
Én csak azt tanácsolom neked, h adj túl rajta minél hamarabb.ha egy lenovo termék megzavarodik azt már normálisan nem lehet megcsináltatni.
2016. nov. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!