Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A raspberry mire való? Miben...

A raspberry mire való? Miben jobb mint egy bármilyen laptop vagy mini pc?

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Leginkább beágyazott rendszernek.
2016. nov. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szervernek való,nem átlag használatra.

Vagy esetleg még kliensként használható.

2016. nov. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Penrationosoknál láttam, de nem értem miért ha egyszer a laptop is hordozható náluk ez csak valami menőzés?
2016. nov. 19. 13:24
 4/7 A kérdező kommentje:
penetration ,
2016. nov. 19. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:

"Penrationosoknál láttam, de nem értem miért"

Mivel kicsi, kis energiaigényű, passzívan hűthető könnyen elrejthető, így alkalmas behatolási tesztek elvégzésére.


De alkalmas médialejátszónak (mert elég erős, de csendes), otthoni automatizálásra (mert van GPIO portja, amire szenzorok köthetőek), egyszeri asztali gépnek/kiosknak (mert van rá asztali operációs környezet), robotvezérlésre (mert köthető rá kamera, aminek a képét ki lehet értékeltetni egy szkripttel, ami a GPIO portokon keresztül egy motorvezérlő beiktatásával vezérelheti a motrokat), stb...

2016. nov. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ebből se esik le?

2016. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Picit" kisebb, mint egy laptop.
2016. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!