Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya miatt fagynak le...

Videókártya miatt fagynak le a játékok, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Szóval már több témában megkérdeztem hogy még is mi a franc lehet a gépemmel. A lényeg hogy ma jöttem rá hogy a videókártyával van a baj, hiszen ha letiltom az eszközkezelőben a játékok gyorsabban töltenek be mint mikor be van aktiválva.

Nem tudom ilyenkor mi a tehető, nem akarom kicserélni és nem is értek a szétszedéséhez.


NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB



2016. nov. 19. 13:27
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

A GTX 1060 elég friss megjelenés, szóval még tuti hogy garis. Ha biztosan tudod hogy a hibás, ki kell cseréltetned, nincs más választásod.


Azon kívül lehet szoftveres probléma is. Én tuti megpróbálnám a Windowst újratelepíteni (persze nem moddingolt, gányolt Windows -al).


De lehet egy szar táp is, ami nem tudja kiszolgálni a VGA -t nagyobb teljesítmény felvételkor.

2016. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Régebben minden rendben volt vele, csak egyszer kifagyott az egész gép és tönkrement. Nem bírtam játékokkal játszani. Akkor azt mondták hogy cserélgessem ki a RAM-ot ami persze működött csak később elcsesztem valamit. A tápnál is azt mondták hogy cseréltessem ki. Nem VGA kábelt használok hanem HDMI-t ami a TVmhez van kötve.


A Windows újratelepítése szart se segít véleményem szerint mert már telepítettem újra (persze a privát fájlokat megtartottam) és nem segített szóval úgy gondolom egy clean install esetleg egy OS újratelepítés sem segítene.

2016. nov. 19. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!