Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek az iSide...

Mi a véleményetek az iSide szervízről? Megbízható? Valaki javíttatott már ott készüléket vagy vett Apple készüléket (Macbook, iPhone)?

Figyelt kérdés

iSide üzlet, tapasztalatokat írjatok, akár hallottatok-e róla valamit stb.

Mennyire érdemes ott iPhone-t vagy MacBook-ot venni, javíttatni?



2016. nov. 20. 12:01
 1/2 nontau válasza:
Ha a kérdés komoly akkor komolyan válaszolok. Nincs cím, telephely oldalukon!!! Ez már nem bizalom gerjesztő, magam is szervizes vagyok 30 éve. Ha nincs telephelyük felejtsd el őket mert nincs hol reklamálni!!! Egyébként én még nem hallottam róluk, ezért semmi konkrétumot nem tudok róluk, ettől még talpig becsületes vállalkozás is lehet.
2016. nov. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem rég vettük ott a 2015-ös macbook air-em és egyFELTÜNTETETT szépség hibán kívűl semmi baja sincs, és 6 hónap garancia is van rá, ami bár ugyan nem sok, azért használt gépnél több mint a semmi.

Ezen kívűl személyes véleményem, hogy az eladók is nagyon kedvesek. :)

2017. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!