Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyek azok a játékok, amelyek...

Melyek azok a játékok, amelyek kihasználják a HT-t, vagyis fel vannak készítve sokszálas processzorokra?

Figyelt kérdés

Konkrét játékok megnevezésére várok.

Gondolom az eddig megjelent újabb, illetve az ez után megjelenő játékok többsége támogatja, de igazából egyáltalán nem tudom.



2016. dec. 3. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A HT-nek elméletileg nincs nagy jelentőssége a játékoknál. Az utóbbi 3-4 évben kijött játékok már min. 4 magot vagy annál többet is kihasználnak. A HT inkább videó renderelésnél számít leginkább.
2016. dec. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Én speciel egy négy magos, de ugye magonként két szálat biztosító HT technológiával ellátott i7-6700K-ra gondoltam. Ez ugye relatíve azt jelenti, hogy tulajdonképpen 8 magja van.
2016. dec. 6. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Tuti nem lesz vele proci limited egy játéknál sem az biztos.:)


Vannak kifejezetem proci igényes játékok pl. a GTA 5 Online része is eszi a procit rendesen. Nekem egy i7 4790 van K nélküli és még nem tudta megizzasztani úgy igazán eddig... Azt, hogy játékokban mennyi pluszt jelent, azt nem tudom pontosan, de azért vettem ilyen procit, hogy jó darabig ne legyen gondom proci téren. Most egy GTX 970-el használom és nagyon jól mennek vele a játékok, ami szerintem a proci érdeme is.

2016. dec. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem is GTX 970-em van, és hozzád hasonlóan én is azért vettem ilyen i7-es procit, hogy még jó pár évig kiszolgálja az igényeket és nem kelljen cserélni sokáig.

Legközelebb majd kártyát veszek.

Visszatérve örülök annak, hogy szerinted nem lesz olyan játék, ami visszafogja.

2016. dec. 6. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!