Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a számítógép mennyire jó...

Ez a számítógép mennyire jó játékhoz? I3 2120 3.3Ghz cpu 8gb ram ddr3 Nvidia geforce gtx 750 ti 2gb ddr5

Figyelt kérdés
Használtan venném és csak ennyi van leirva róla.
2016. dec. 4. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez így csak egy félkonfig. Ha ezek a hardverek egy teljes géphez tartoznak, semmiképp ne vedd meg addig, amíg meg nem tudod, pontosan milyen típusú, állapotú a többi összetevő (alaplap, adattároló(k), TÁP, ház stb.), és mire van érvényes garancia.

A kérdésben szereplő cuccok értéke egyébként ~42k, és mediumon bármivel el lehet vele játszogatni.

2016. dec. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Thor42 válasza:

"Csak ennyi van leírva róla"


Hát konkrétan ennyi az amire egy vevőnek szüksége van :D


Ez egy nagyon ütős gépnek tűnik a számomra(Nem egy atomerőmű) Nekem a GPU-nak a kistesója van meg sima GTX 750 1GB, és 6GB RAM illetve a procim az ami I5 2400 3,1 GHz és én ezzel a konfiggal a Witcher 3-at szolid 50-60 FPS-el bírom futtatni. Szóval a kérdésedre a válasz Nagyon jó a konfigod játékokhoz.

2016. dec. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy csak ennyi mert az alaplap meg a tobbi dolog nincs ott es azert raktam fel a kerdest hogy érdemes e megvenni de akkor ezek szerint megéri?
2016. dec. 4. 08:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy megéri-e, azt csak az ár, és a többi hardver ismeretében tudjuk megmondani.
2016. dec. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 750Ti nem jó
2016. dec. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!