Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTX 960 4GB Black Edition...

GTX 960 4GB Black Edition Videókártyám van azt nem értem hogy bekapcsolom a gépet és elkezdenek pörögni a ventik mikor nem is terhelem! Más kártyánál csak terhelésnél kapcsolnak be a ventik! Enyémnél mi lehet a probléma hogy előbb bekapcsol?

Figyelt kérdés
Nem lehet hibás?

2016. dec. 5. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem állítod be hogy mikor kapcsoljon be?
2016. dec. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gigabyte a gyártó? Nekem is pont ezt csinálja, szar a kártya. Gariban kicserélték, az új annyival jobb h ritkábban pörög fel.
2016. dec. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem terhelés alatt kapcsol be, hanem akkor ha elér egy adott hőmérsékletet - ha ezt eléri terhelés nélkül is, mert teszem szar szellőzésű a ház, mindent ellep a por, és így tovább, akkor nem is fog kikapcsolni. Állíts be saját görbét rá ha ez minden vágyad, pl speedfan\afterburner a barátod.


Nem értem egyébként miért van erre szüksége mostanában mindenkinek, az enyém kikapcsol, de ott szarom le ahol van, azon a 20-30-40 százalékos sebességen úgysem hallom amit idleben produkálna.

2016. dec. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ASUS a márkája!
2016. dec. 6. 22:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Videót vagy utmútatot tudtok küldeni?
2016. dec. 6. 22:46
 6/8 anonim ***** válasza:

3#, én szeretem 60°C-ig passzívon tartani, mert ezen a hőmérsékleten még úgysem károsodik kártya, ahogy a ventilátor élettartamával is gazdálkodom, ha nem pörgetem feleslegesen. 60-75°C között ~35%-on tartom, ezen a szinten már pörög a venti, de még mindig nem hallom. Utána pedig egyenesen fel, bár még soha nem melegedett az enyém 75°C fölé.


Kérdező: letöltöd az MSI afterburnert, belépsz a fan profilesba és beállítod a hőmérséklet/fordulatszám grafikonon a görbédet. Kész.

2016. dec. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az Asusnak nincs ilyen afterburnere? nem lehet baj ha msi programot használok? a kártáyhoz kaptam egy cd-t ott is belehet állítani? GPU Tweek
2016. dec. 7. 13:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Működik az afterburnerrel is de jó az asus gpu tweakje is.
2016. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!