Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok jó tápot ehez a...

Ajánlanátok jó tápot ehez a PC-hez? (illetve jó a konfig? )

Figyelt kérdés

[link]


Az alapl Asrock B150M Pro4 lesz és a RAM is inkább 2x8-as kiszerelésben lesz beszerezve.

Lehetőleg olyan táp kéne ami bele megy a házba és jó is.


Amúgy mi a vélemény a konfigról?


2016. dec. 5. 17:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én nem igazán értek hozzá, de azt olvastam, hogy 500W alatt nem szabad tápot venni.


Itt például azt írják a Kérdések-válaszoknál hogy: [link]


550W -os tápegység ajánlott annak a videokártyának, ami szerintem ehhez hasonló kaliberű lehet. Felvilágosítanál akkor, kedves utolsó?


Csak azért, mert gépösszerakás előtt állok, még 2 hetem van.

2016. dec. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 MGéza ***** válasza:
Szívesen. Mivel a kártya legfeljebb 120W-t képes felvenni, a proci TDP igénye is csak 65W, így együtt még 200W sincs. Ha ehhez a a többi részegység igényét is hozzáadjuk, akkor is jóval 300W alatt maradunk, még OC-t feltételezve is. Az ajánlás kötelező dolog a videokártya gyártók részéről, mely nem mérvadó, inkább a gyenge minőségű tápokra vonatkozik, melyek általában nem képesek a 12V águkon nagy teljesítményre, illetve a teljesítményük javát nem azon az ágon adják le, legfeljebb a felét. Így például egy HKC USP 5550 elvileg 550W-s, de ebből a 12V ágra csak 288W jut.
2016. dec. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 MGéza ***** válasza:
Na, látom a márka fanok lepontoztak. Grat, érdemes itt tanácsot adni úgy látom...
2016. dec. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Be Quiet Pure Power L8 400/430W

Corsair CX450M

Enermax Triathlor Eco 450W

Fractal Design Integra M 450W

2016. dec. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!