Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya probléma?

Videókártya probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ma éppen neteztem a gépemen és semmi előjel nélkül elment a kép,próbáltam ki-be kapcsolni a gépet,de semmi.Először a monitorra gyanakodtam ezért kicseréltem,de ugyanúgy semmi kép.Aztán bedugtam az alsóba a monitor kábeljét(gondolom ez az integrált videokártyához csatlakozik) és akkor bejött a kép,de utána elkezdett valami illesztőprogramot telepíteni,sikertelenül. Na most akkor mi történt a videókártyámmal? Van esély arra,hogy újra működő képes legyen? Igazából nincs olyan nagy keretem,hogy vegyek egy újat,de nem is nagyon játszok max lol,ezért még azt szeretném kérdezni,hogy ha nincs esély akkor milyen videokártyát vegyek ami elég egy lol futtatásához? A válaszokat előre is köszönöm

2016. dec. 6. 22:15
 1/2 anonim válasza:
A kártyád ventillátora működik miután elindítod? Ha igen akkor talán a kábel a hibás. De ha a videókártya hűtése se megy akkor sajna a kártyád ment tönkre :/.
2016. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem sajnos.:( Akkor vehetek új videokártyát, köszönöm a választ!
2016. dec. 7. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!