Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Aggódom, minden rendben lesz?

Aggódom, minden rendben lesz?

Figyelt kérdés

Eléggé kezdő vagyok ezen a szinten de összeraktam a saját gépem és most, hogy várok jön az aggodalom, hogy ugyan mit ronthattam el. A gépházam adott, CiT 1017, nem túl kicsi?

Alaplap: Asus Z170 Pro Gaming ATX LGA 1151

Videókártya: GTX 1080

Processzor: i7-6700k skylake


Valamint annyi, hogy létezik olyan, hogy a memória nem kompatibilis az alaplappal? Bocsi a hülye kérdésekért kicsit izgulok

Köszönöm a válaszolat előre is


2016. júl. 1. 01:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A lehető legolcsóbb gépházat sikerült kiválasztani. Ha DDR4 a ram, akkor nagyon nem ronthattad el, maximum ha a processzorhűtő túl nagy. Én inkább a tápegység miatt izgulnék.
2016. júl. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez a mostani gépházam, kompletten vettem pár éve a gépet amit használok és úgy voltam vele, ha nem muszáj, nem cserélném le. Milyen tápegységet tudnál ajánlani?
2016. júl. 1. 01:42
 3/14 anonim ***** válasza:

Célszerű lenne a gépházat is cserélni, ha nem akarsz szenvedni az összeszereléssel és ha a maximumra törekszel légáramlás és zajszint tekintetében is. Mondjuk egy Phanteks Eclipse P400S szint vagy jobbra lenne szükség.


Kis tuning esetén ezeket a tápegységszériákat javaslom:


Corsair RMx

Corsair RMi

EVGA SuperNOVA G2

Super Flower Leadex Gold

Antec True Power Quattro

Thermaltake Toughpower DPS G


Nagy tuning esetén ezeket:


Antec High Current Pro

Be Quiet! Dark Power Pro 11

Corsair HXi

Corsair AXi

Enermax Platimax

EVGA P2

EVGA PS

EVGA T2

Seasonic X

Seasonic Snow Silent

Seasonic Platinum

Super Flower Leadex Platinum

Super Flower Leadex Titanium

XFX XTS Platinum

2016. júl. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen :)
2016. júl. 1. 01:52
 5/14 A kérdező kommentje:
Esetleg ha még itt vagy, ha a mostani házat tartom meg az nagy gond? Vagy mit értettél azalatt, hogy szenvedni az összeszereléssel?
2016. júl. 1. 03:06
 6/14 anonim ***** válasza:
Rossz anyagminőség, rossz design, nehéz a szerelése, rossz a légáramlása és nincsenek olyan extrák, amik önmagában nem kerülnek sokba, mégis nagyon sokat dobnak a ház értékén (hangszigetelő réteg, porszűrők, HDD gumitalpak, néma ventilátorok stb).
2016. júl. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem semmi gondom nem volt vele eddig :D de hát akkor nincs mit tenni
2016. júl. 1. 03:23
 8/14 A kérdező kommentje:
Pedig 4 éve meg van
2016. júl. 1. 03:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Bizonyos szempontból egy kartondobozba is rakhatod az alaplapot, azzal sincs önmagában semmi baj. Igazából csak nincs viszonyítási alapod.
2016. júl. 1. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igaz, na köszönöm mégegyszer
2016. júl. 1. 03:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!