Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Se billentyűuet se egér...

Se billentyűuet se egér hardver csere után. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Kicseréltem az alaplapom és a processzorom. Azóta nem működik az egér és a billentyűzet. Áramot kapnak. Bajuk nem lehet, fél órája még semmi bajuk nem volt.

2016. dec. 22. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Fél óra alatt.


Nézd meg nem-e zártál rövidre valamit az alaplapon alul.

Aztán figyelmesen, ésszel rakd össze a gépet.

2016. dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fél óra az pont elég egy gyakorlott embernek, hogy összerakjon egy gépet.
2016. dec. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azt ne mondd, hogy betölt a rendszer a lap+cpu csere után, és ha mégis, akkor most várod, hogy lesz billentyűd meg egered? :D Ugye nem? :D
2016. dec. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gyakorlott ember nem a gyakori kérdéseken kérdezi meg miért nem megy az egér, meg a bill. Már bocs. Csak 15 éve szerelek gépeket...
2016. dec. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#4 - akkor pont lemaradtál a 80286...486 korszakról :\
2016. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

5: XT-vel kezdtem az IBM kompat. PC korszakot.

Előtte volt VTC-m, Commodore-om, ZX-em...

2016. dec. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hmm. Nem tudok hogy önéletrajzoz is írni kell egy kérdéshez. Nem egy gépet raktam már össze (sőt....) de nem vagyok informatikus. És igen minden betölt egészen a jelszóig. De a bill., és egér továbbra is használhatatlan. Tekintve hogy a lap meg a proci lett cserélve csak (amdről intelre) még azon gondolkoztam hogy a driverek zavarnak be. Lehetséges ez?
2016. dec. 22. 21:09
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak az lehetséges. Miután az alaplapi chipset driver a másik laphoz van telepítve, talán nem várható el a Windowstól, hogy kezelje az USB-t.
2016. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Biosban működik mind a kettő, viszont windows telepítésnél ismét nem működik. Így kicsit necces lesz újra rakni a drivereket:D valami ötlet?
2016. dec. 22. 21:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne a drivereket akard újrarakni, hanem az install cd-t/dvd-t a meghajtóba, reset és reinstall. Egy magára valamit adó Windows el se indult volna. A tied valami túlélőművész :D
2016. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!