Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kék halált kapok a gépen...

Kék halált kapok a gépen komolyabb játékokat játszva! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Ha komolyabb játékokkal játszok mint pl Gta 4 online. Kékhalált kapok. Eddig a következő indokokkal.


[link]

[link]


Viszont ha a gépem elé teszek egy ventilátort akkor kiküszöbölöm az egészet és semmi gond nincs.A speedfan szerint ilyenkor a processzorom max 60 fokos a vidikari max 55. A többi 35 körüli.


Mi lehet a gond ????



2016. dec. 26. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:

A CPU-nál normálisnak tűnik a 60 fok, de mivel nem tudom, mi a típus, nem tudom azt sem, mennyi a referencia tartomány.

Az "IRQ Not Less Or Equal" nálam (többek között) memóriahibát jelentett, de nálad nem hiszem, hogy az lenne, ha már a ventilátor is javít valamit a dolgon.

2016. dec. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha külön venti kell, hogy a procid max 60 fokos maradjon, akkor egyértelműen túlmelegedés lesz az oka. Leírhatnád milyen prociról, vga-ról, tápról stb... van szó.


De egy géptakarítás, esetleg proci újrapasztázás szóbajöhet. Vagy nézz rá a procihűtőre, tisztességesen van e rajta, ahogy kell.

2016. dec. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Maradjon fent ez a kérdés az utó kornak. Hàtha.Más nem követi el ezt a hibát. A gond az volt hogy az alaplapom csak 90 w-ig tàmogatta a processzorokat nekem az fx 8350 em pedig 125 w-os volt. Csakhát fura h egyéb visszajelzésr nem kaptam arról h nem kompatibilis vele. Mostmàr jó :D
2018. jan. 31. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!