Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Corsair RM550x kábeleket...

Corsair RM550x kábeleket lecserélhetem egy az egyben?

Figyelt kérdés

Kaptam ajándékba a tápomhoz egy fehér Phanteks kábel hosszabbító set-et, ami 500 mm.

A Corair táphoz úgynevezett "type 4" kábelek jönnek, amiknek a végén van egy plusz kondenzátor van.

Lecserélhetem ezeket egy az egyben a fehér Phanteksre, vagy inkább csak hosszabbítsam meg az eredetiket?



2016. dec. 29. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az rmx pont azért lett ilyen nagy dobás és pont azért lett a legajánlottabb tápegység, mert ez a kábelekbe épített kondi nagyon segíti a feszültségszabályozást. Semmiképpen se cserélném le.
2016. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor egyszerűen csak hosszabbítsam meg a fehér kábellel? Vagy úgy már elveszti a jelentőségét?
2016. dec. 29. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Az rendben van, de úgy tudtam az rmxeknek elég hosszú kábelei vannak.
2016. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ezzel nincs is gond. csak az épített gépem fehér, és ez hozzájárulna optikailag a szépségéhez, ha ez a néhány látható helyen lévő kábel is fehér lenne. Ami látszik az a 24 pin-es, és a 6+2 pin-es VGA kábel lenne.
2016. dec. 29. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!