Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az ebay oldalról? Nagyjából harmad áron egy termék olyan valakitől akinek eddig 108 üzlete volt ami 100% pozitív.

Figyelt kérdés
[link]
2017. jan. 20. 12:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
párdon.
2017. jan. 20. 14:28
 12/18 A kérdező kommentje:

még nem rendeltem belőle.

az eddigi vélemények alapján biztos vagyok benne hogy átverés.

de eléggé hajlok afelé hogy sorjegyként tekintve bepróbálkozok kettővel mert eléggé úgy néz ki visszaadják a pénzt ha igaznak bizonyul, hogy átverés.

2017. jan. 20. 14:30
 13/18 A kérdező kommentje:

azóta 8-at rendeltek, s még mindig több mint tíz van.

Nem lehet, hogy előbb eladta a nejlonzacskókat amikben benne voltak s most hogy azok elkeltek eladja magát a terméket?

lehet csak egy zseniális s korrekt üzletember, zseniális, mert ha külön eladja a zacskókat többet keres az egésszel, s korrekt is hisz nem zacskóban van fótózva.

2017. jan. 20. 14:35
 14/18 A kérdező kommentje:

11-re váltott. ennyit rendeltek.

Most rendeltem egyet én is.

Azóta 6 db-ra váltott, az elmúlt 1 órában.

Nos én 1 hónap múlva már tudni fogom átverés e vagy se...

2017. jan. 20. 15:11
 15/18 A kérdező kommentje:
érdekes. 10 naponként egyet enged vásárolni. ennek mi lehet az oka?
2017. jan. 20. 15:36
 16/18 A kérdező kommentje:

egy tippem van:

10 nap alatt elfogy mind. aki tízet vásárolna mint én, az biztos hogy reklamálni fog a csalás miatt.

ha azonban 10 ember vásárol, abból lesz aki nem reklamál. értelemszerüen addig kapja a pénzeket a termékek után amig le nem tiltják. és a harmadiknál de talán már az első után letiltják. ha azonban mindenki csak egyet vehet, ez később következik be...

és több pénze lesz

2017. jan. 20. 15:40
 17/18 anonim ***** válasza:

Na jó. Eddig elképzelhetőnek tartottam. Rendelni is akartam, ráadásul pár várossal odébb lakom, mint ahol az eladó. Tehát ~2 nap alatt itt kellett volna hogy legyen.


De ez most mi? Rámegyek a linkre, azt írja "ended" és nem lett eladva. Nézd meg az eladó többi termékét. Törölte az összeset. Eddig fent voltak a kis zacskói, de eltüntek. Szerintem az ebay letörölte.

2017. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én már 98,7% alatti eladótól nem vásárolok.. így ettől sem
2017. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!