Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A proci miatt nem települ a...

A proci miatt nem települ a windows 10?

Figyelt kérdés

van egy egész jo gépem csak az agond hogy nem települ a windows10 pedig szerintem nem a gépigénnyel van gond...vagyis lehet mert a procim elég régi a többi eszközhöz képest..hogy lenne megoldható egy win 10?

(xeon x5450 64x 4mag

gtx 950 strix gaming 2gb

120gb ssd

8gb ram(nem tudom a gyorsaságát))

ha valami még kéne akkor szivesen leírom, válaszokat előre is köszi



2017. jan. 23. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol akad meg a telepítés, és milyen hibaüzenetet ír ?
2017. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dongaben ***** válasza:
Nem a proci a gond, mert jóval gyengébb gépeken is simán fut a Win 10. Lehet, hogy a telepítővel van gond.
2017. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azt csinálja hogy bebootol aztán megjelenik a windows jel(a windows 10 jele) és alatta nem pörögnek a fehér pöttyök hanem egyszer csak újraindul
2017. jan. 23. 11:58
 4/9 A kérdező kommentje:
egyébként többször is kiírtam pendrive-ra is meg cd-re is külömböző iso-kat ugyhogy nem is a telepítővel lesz gond...lehet hogy nem kompatibilisak a régi eszközök ehhet a windowshoz? mert a win 8-se megy ezért most win 7-et kell használnom
2017. jan. 23. 12:00
 5/9 Dongaben ***** válasza:
Új, "tiszta" telepítésnél MINDEN partíciót törölni kell. Kivétel, ha ketté van osztva a HDD, és van rajta egy "adat" partíció, azt nem kell. De, minden mást igen!
2017. jan. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de el se jutok odáig hogy kezelni tudjam a particiokat...próbáltam már ugy is hogy egy másik gépbe leformáztam az ssd-t és ugy semment...de most nézem hogy csak win 7-hez van driver-ehhez a procihozz...asszem vennem kéne egy másikat
2017. jan. 23. 12:08
 7/9 Dongaben ***** válasza:
Kicsit jobban "belenéztem"... Valószínűleg egy BIOS frissítés megoldaná a problémát.
2017. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7. válaszoló: mindjárt kipróbálom de ez tünik eddig a leghasznosabbnak...majd írok hogy sikerült-e
2017. jan. 23. 16:05
 9/9 A kérdező kommentje:
ez se jött be
2017. jan. 28. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!