Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS z170 pro gaming, vagy...

ASUS z170 pro gaming, vagy ASUS z170 pro gaming/aura?

Figyelt kérdés
4ezer ft különbség, de mit tud a másik? Megéri-e?

2017. jan. 29. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg ha nem akarsz bele 6 hdd pl, ha 4 hdd elég akkor pro gaming elég, ugyanaz csak több csatlakozóval egyáltalán nem éri meg.
2017. jan. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha használsz optikai meghajtót is, akkor a 4 SATA-ból elég gyorsan ki lehet futni. Különösen manapság, amikor alapértelmezetten tartunk SSD-t a rendszernek, plusz még amellé külön vinyókat adatoknak, játékoknak stb. 2 extra SATA port bőven megér 4 ezret.
2017. jan. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Nem tudom csatlakozók terén van-e eltérés, amivel biztosan többet tud, hogy világít.


https://www.youtube.com/watch?v=Ae3kUZz5l2M

2017. jan. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy világit:D Ugy gondolom könnyebben el lehet adni, ha valami világit, de az nem ér nekem többet, főleg h viszi az áramot is..:D
2017. jan. 29. 09:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván tudtad, hogy világít, nyilván, de én a kérdésedből sajnos ezt nem tudtam kihámozni :D
2017. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!