Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újratelepítés után videókártya...

Újratelepítés után videókártya nem működik?

Figyelt kérdés
újratelepítettem a gépem a legfrissebb windows 10-re de 2 óra használat után játék közben lefagyott a gép és sárga csíkos képernyő jelent meg... utána újraindítás után a töltőképernyőt követően már csak állandóan fekete képernyő fogadott... IGP-vel viszont működik... felraktam régebbi windows 10-et azzal pár percig működik de utána megint fekete képernyő.... drivert nem bírok telepíteni mert telepítés közben szintén elszáll a kép... a windows olyan hangot ad ki mintha leválasztanék egy eszközt.... tápra és a videókártyára gyanakodok de az is furcsa hogy eddig nem csinálta csak mióta újratelepítés volt.... szerintetek?

2017. febr. 2. 09:21
 1/7 A kérdező kommentje:

egy sapphire hd 7870 dual x kariról van szó...

kipróbáltam egy r7240-el azzal is működött tökéletesen bár az egy jóval szerényebb videókártya

2017. febr. 2. 09:23
 2/7 A kérdező kommentje:
még annyi hogy a windows alapból felrakott egy amd drivert amire hibát írt ki a windows miután igp-vel indítottam a gépet... 3 dll-el volt gondja ami elvileg nem windows rendszerekhez lett tervezve... de megpróbáltam driver nélkül is feltenni a windowst de az se segített....
2017. febr. 2. 09:29
 3/7 anonim ***** válasza:

pontos táp név?

Eredeti, tört windows? ha tört, melyik csapaté?

Kábelek rendesen be vannak dugva, csatlakozóba rendesen bele van nyomva a kártya?

AMD driver-t honnan akarod telepíteni?


Ha driver telepítés közben fagy ki, akkor valami hd3d vagy hasonló része lehet ludas a kártyának (magasabb funkciója), persze ezen kívül még sok oka lehet, de szerintem elszállt valamilyen kondenzátor rajta.


A legjobb lenne másik gépben is letesztelni, ott mit mutat.

2017. febr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

az lesz

egyébként tört windows és a táp FSP Hexa 500W

2017. febr. 2. 12:13
 5/7 A kérdező kommentje:
amd drivert ha hivatalos amd oldalról
2017. febr. 2. 12:14
 6/7 anonim ***** válasza:
a " nem működő" vga-t kéne kipróbálni másik gépben. akkor kiderülhet, ha vga hiba.
2017. febr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megtörtént a videókártya a rossz már megrendeltem az újat... van esély rá hogy a táp nyírta ki? most működik igp-vel de annak kevesebb kraft kell...
2017. febr. 6. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!