Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a SONY headset mennyire ad...

Ez a SONY headset mennyire ad minőségi hangzást android telefonnal használnám SONY MDR-XB70AP?

Figyelt kérdés
de kinéztem egy másikat is ez a Klipsch R6m lenne a kettő között hangminőségben mekkora a különbség, nekem a SONY jobban tetszik külsőre, de a hangzás fontosabb
2017. febr. 7. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bár most le leszek pontozva a sok FAN miatt, de nem érdekel.

Ha nem egy 500 Ft -os kínai füles, hanem egy viszonylag jobb kb. ~3 ezer Ft -tól, nem igen van különbség, hangzás terén.

De még azt se mondanám, hogy sokkal strapabíróbbak.


Vettem már olyan Silver Line -t (kínai kacat), ami 1/5 -be került mint a Sony amit pótolnom kellet.

Hangzás területén semmi különbség nem volt, talán kicsit hangosabb volt a Silver.

Mikrofonja meg jobb mint a Sony -jé...

Úgy hogy rá is dupláztam, és vettem egyet a notebook -hoz is. :-)

Ott viszont kicsit gáz, mert szoftveresen csökkentenem kellet minden hangerőt 10% -alá, mert kiszakítja a dobhártyám. :-D

2017. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezzel nem segítettél, de nem pontozlak le emiatt, de amit leírtál az nem igaz, lehet te nem hallod a különbséget egy drágább és egy olcsóbb headset között, vagy egy drágább minőségi vagy olcsó és gagyi headset között, de van, nekem van AKG és SONY márkájú fejhallgatóm, de most speciel olyan kell ami agyba dugós, és tudom melyek azok a gyártók amelyek nagyon jó minőséget képviselnek, de márkán belül több féle típus létezik, és típuson belül érdekelne, de írok párat és próbáld ki ezeket egy gagyival szemben. Shure, Grado, Klipsch,Audio-Technika, Sennheiser, AKG, SONY, Pioneer, JVC.
2017. febr. 7. 16:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Kihagytad a Beats -ot. :-)

Bár ez Apple leány vállat, azért olyan Q drága. :-D

Ők gyártják az iPhone 7 -hez a vezeték nélküli füleseket is.

2017. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a Beats divat márka, és nem minőség, nem veszi fel a versenyt a többi én általam felsorolt gyártók termékeivel, szándékosan hagytam ki.
2017. febr. 10. 13:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Pedig van olyan jó mint a Sony, strapabíróságban jobb is.

Bár tény, hogy divat márka és a marketing miatt szépen szorozzák az árukat.

2017. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
[link] olvasd el ezt kifejezetten rossz
2017. febr. 11. 14:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez drasztikusan mellé ment teszt!

AKG ott van, de a sokkal jobb és régebb óta piacon lévő Japán AKAI pedig sehol.

De még az amcsi "Audio-Technica" is top -ban van, közbe majdnem a Tesco -s "Technica" -val van egyszinten. xD

2017. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bár az AKAI megérdemli, hogy nem került listába.

A TV -jük amit piacra dobtak, szörnyű hangzás ügyileg, pont ugyan az a doboz hangja van mint az összes többi LCD TV -nek.

És egy olyan nagy márka mint ők, akik lassan 1 évszázada foglalkoznak, elektromos hangszerek, erősítők gyártásával, szégyen az a doboz hang ott.

2017. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
H.Tibor "De még az amcsi "Audio-Technica" is top -ban van, közbe majdnem a Tesco -s "Technica" -val van egy szinten. xD" nem tudom a te válaszod hogy 74%-ban hasznos, amikor ha csak ezt vesszük alapul amiről most szó van, nem tudod mit írsz, mit beszélsz, mert az Audio-Technika és a Technika, szóval a két Gyártót és Márkát össze hasonlítani egymással nagyon nagy hülyeség, az Audio-Technika mindenhol elismert Gyártó ezen a téren.
2017. febr. 12. 10:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Hangzás, anyag minőség, tartósság szempontjából a kért külön gyártó terméke közel azonos.

Csak ahogy az Apple -nek, úgy ennek is jó az Amerikai marketingje.

"Inkább olcsóbb divat termék", olcsóbb mert Beats -hez képest olcsóbb.

2017. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!