Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a SONY headset mennyire ad...

Ez a SONY headset mennyire ad minőségi hangzást android telefonnal használnám SONY MDR-XB70AP?

Figyelt kérdés
de kinéztem egy másikat is ez a Klipsch R6m lenne a kettő között hangminőségben mekkora a különbség, nekem a SONY jobban tetszik külsőre, de a hangzás fontosabb
2017. febr. 7. 15:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nem vitatkozok le írtam melyek a jók, mert tudom hogy a SONY is gyárt nagyon olcsó kategóriában, pl: olyan headsetek amik a sony telefonok mellé vannak, azok nem a legjobbak közzé tartozik, de a Beats és hasonló az gagyi akinek van hallása az észre is veszi, hogy mondjuk egy Klipsch headset, meg egy Beats headset hangminősége között hatalmas különbség van, akinek nincs hallása az az bot fülű annak meg teljesen mindegy annak egy Aple headset is teljesen jó, ezt most hogy bot fülű nem rád értem Tibor, hanem általánosságban.
2017. febr. 12. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!