Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer laptop vagy pc?

Gamer laptop vagy pc?

Figyelt kérdés

1-2 hónapon belül tervezek venni egy új számítógépet de kicsit elbizonytalanodtam. Jelen pillanatban egy Dell notebookom van amit 3 éve 160e ft-ért vettem és játékra elég kevéske ezért szeretnék most egy komolyabbra váltani. Eredetileg úgy voltam maradok a hordozható gépeknél de ahogy szembesültem a jelenlegi árakat igazából 350e alatt nézni se érdemes.

Ugyanakkor korábbi emlékeimhez képest azért a pc-k ára is durván elgurult, viszont mivel nem vagyok különösebben képben mostanában ezért kérném a segítségeteket.

Egy ilyen erősségű pc mennyibe kerülne és ti miket tennétek bele?

[link]


Monitort ne számoljatok mert azt mindenképp szeretnék venni, billentyű, egér van, szóval csak maga a pc, az viszont tokkal, vonóval, táppal mindennel.



2017. febr. 14. 19:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát igen. FPS-re, RTS-re nem a konzol az ideális választás, az biztos.
2017. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!