Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok évekig kitartó, jó...

Tudtok évekig kitartó, jó minőségű, csendes gamer gépet 2017-ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom fent van ezer ilyen kérdés stb, de nem annyira értek a gépekhez, szóval nekem az ilyen márkanevek, számok, betűk kb kínai. Annyi a lényeg, hogy most 2017-ben szeretnék egy gamer gépet vásárolni, NEM használt alkatrészekből és összerakva, házzal együtt, minden, nem akarok szharakodni, olcsó húsnak híg a leve. Szükségem lenne egy megbízható "cégre" vagy valamire, akik összeraknak gépeket (ezt a computerimperium -ot néztem, de nem tudom mennyire ésszerűen rakják össze amit kell, mennyire megbízhatóak). 200ezer ft alá nem nagyon érdemes sztem menni, 300 fölé pedig nem szívesen mennék.

A lényeg, hogy korszerű legyen benne minden, lehető legújabb, és a legtovább kitartó, az ár függvényében persze.

Netes multikat kell jól vigyen, illetve nyilván minden játékot a lehető legmagasabb grafon.

Mindemellett pedig legyen csendes.

Ez a 3 "egyszerű" kitétel lenne (sokáig korszerű | mindent maxon vigyen | legyen csendes), hozzáértőknek, nekem azért nem egyszerű, mert fingom sincs mi kell bele, de nyilván ha valaki ért hozzá az 5p alatt megrendeli az alkatrészeket és összedob vmit.

Előre is köszönöm a segítséget!



2017. febr. 24. 01:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Alapesetben az a halk, amit nem hallasz.
2017. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
asus rog zephyrus m gu502gv-es004-em van,2019 novemberében vettem, júniusában jött ki asszem, ez az egyik legahlkabb gép ami volt valaha nekem, nyilván mikor dolgozik és turbó módba rakod van hangja és minden gépnek van. Ne írjunk már ilyen badarságot h az a halk aminek nincs, mert amit bekapcsolsz, annak van, hallod a levegőt, ahogy fújja. És annak nincs hangja, ami nem recseg meg nem görbült meg a venti tengelye meg nem egy szerverszoba ami 024 maxon pörög.
2020. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Utolsó válasz dátuma:

2017. ápr. 24. 21:36


Csak kb 3 és fél évet csúsztál vele, nem ártana megnézni mikor volt kiírva a kérdés és a válaszok, bal alsó sarokban találod őket.

2020. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13-as.

Es akkor mivan? Akkor nem lesz igaz amit irtam?

Egyebkent is, semmit nem csusztam mert szemelyes ismerosom a kerdezo.

2021. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor miért gyakorin válaszolsz neki és nem a boltban? :'D
2021. jan. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Biztos arra gondol: másoknak is hasznos lehet válasza.
2021. jan. 8. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!