Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri gamer laptopot 3 évi...

Megéri gamer laptopot 3 évi részletfizetésre venni?

Figyelt kérdés
Nem fog az idő lejártával már elavultnak számítani vagy ilyesmi?

2017. febr. 26. 14:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

# 8/11


nah pont hogy nem csak a logot fizeted meg ennél a laptopnál. Nem egy mekintos poshadt almás márkáról van szó ha nem egy jó anyag használattal készült laptopokhoz viszonyítva erős hardvert és kitűnő hűtés megoldással látták el . Úgy hogy azért az asus rog az megszokta érni az árát .

2017. febr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Panda Péter ***** válasza:
ha komolyabb hardvert igénylő játékokkal is akarnál játszani akkor felejtsd el a laptopot, komolyan. arra desktop való. ha csak régebbi retro/indie játékokkal nyomulnál arra meg jó az integrált graf is, de cserébe belefér a keretbe egy komolyabb, strapabíró laptop.
2017. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12: A lényeg, hogy azért 2010 után készült játékokkal is játszanék, mégha nem is feltétlenül a legnagyobb gépigényűekkel.
2017. febr. 27. 17:44
 14/19 anonim ***** válasza:
battlefield 1 -et is játszhatsz rajta akár . A mai játékok mindegyike elfut rajta csak kompromiszumokkal 900p -re elég .
2017. febr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ha van ingyen szállás akkor van aki robot 300 euroért ha nincs akkor meg hülye aki ennyiért dolgozik . Lehetséges haza is jár az illető ezért szeretne laptopot venni és nem gépet . De amúgy annak a laptopnak az árából össze lehet rakni olyan mini itx gépet ami nem nehezebb sokkal mint 1 laptop elfér egy táskában és lehet hordozni haza ráadásul erősebb hardverrel jön ki és + 2 monitor is bele fér 1 oda kintre egy ide hazára , szerintem ez sem rossz opció .
2017. márc. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
300 ezer ft *
2017. márc. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Figyuzzatok, mások is vannak, akik ennyiért dolgoznak. Pláne, ha hozzám hasonlóan síma érettségi a legmagasabb végzettségük, és a szakmájuk nem igazán keresett. Mellesleg a külföldre jövésnél nekem a jobb fizetés csak a másodlagos szempont volt, elsősorban egyéb otthoni dolgokból lett elegem. De megsúgom, hogy itt létezik olyan, hogy vakációpénz, és esetenként az ember adóvisszatérítéskor elég szép summát akaszthat le. De ez nem az a topik.

Ahogy fentebb leírtam, azért nem gépet akarok venni, mert egy kis szobát bérlek, ami így is eléggé be van tömve, és ez jópár évig nem is fog változni, ha el is költözöm máshova, az ottani szoba sem valószínű, hogy sokkal nagyobb lesz.

Ja, és ahogy szintén írtam, emachines laptopom van, 7 éve vettem kb. 300€-ért, legolcsóbbként a Media Marktban. És ahogy nézem, nem sok jót írnak erről a márkáról, de akkor nem ez érdekelt, hanem hogy legyen valami. Most viszont úgy vagyok vele, hogy ha veszek másikat, akkor az tudjon is valamit, és nem árt, ha játékra is jó. Konzolt nem vennék egyrészt ugyanazon ok miatt, amiért gépet sem, másrészt pedig akkora játékfanatikus azért nem vagyok, hogy kizárólag erre készült masinát szerváljak be, egyszerűen csak néha-néha rámjön a játszhatnék.

2017. márc. 3. 02:43
 18/19 A kérdező kommentje:
Mellesleg sose értettem az efféle kötözködéseket, hogy minek emelek ki egy kérdést, ha már kaptam választ. Az is lehet, hogy jönnek még érdekes válaszok, neadjisten olyan is ír ide, akinek van tapasztalata a hitelre vásárlásban.
2017. márc. 3. 02:51
 19/19 anonim ***** válasza:
jó lesz az a laptop is ha ez a vágyad. Bf1 -ezni is tudsz rajta full hd-ban közepes beállításokon tehát annyira nem rossz mint azt sokan írják csak géphez viszonyítva . Ennyiből pl mondhatnánk azoknak az embereknek is hogy mért vesznek egy erős telefont mikor vehetnének olcsóbban egy erősebb tablet nagyobb kijelzővel azt telefonálni meg elég lenne a nokia 33 tízzzz
2017. márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!