Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépem játék közben...

A számítógépem játék közben 10 percenként leáll, majd 2 perc múlva megjavul. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Játszok egy játékkal, ami körülbelül 2 percre beáll és nem reagál semmire. A játék közben zenét szoktam hallgatni, ami a ezalatt szaggatottan szól.(egyszer szól, egyszer nem) A számítógépet most takarítottam ki, tehát a felmelegedés miatt nem lehet. Processzort nem nagyon cserélnék. Mit lehet tenni ilyenkor?

2016. febr. 17. 16:11
 1/3 Lajos54 ***** válasza:

Ennyi adatból ugyan csak találgatni lehet, de valóban, ha túlmelegedés lenne, akkor nem a program "fagyna be", hanem kikapcsolna a gép.

Nem lehet esetleg kevés a memória?

Próbáld ki, hogy a játékon kívül minden háttérben futó programot leállítasz. Akkor is csinálja?

2016. febr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gép pontos paraméterei, játék? Kéne monitorozni játék közben, hőmérsékleteket, memória kihasználtságot figyelni. Hw info, msi afterburner osd-ben.
2016. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kicsit félreírtam, mert laptopról van szó. A laptop takarítása előtt nem volt ilyen hiba. Nem hinném, hogy a takarítása során megsértettem volna bármit is, mert maximálisan ügyeltem erre és finoman takarítottam ki. Egyébként egy régi Lenovo T60 típusu laptop, aminek szétszedése elég nehéz volt. A processzorra gyanakodok mindenképp, mert már elég régi.
2016. febr. 17. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!