Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek használható laptopok?...

Ezek használható laptopok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Laptopot szeretnék venni, természetesen minél olcsóbban.


[link]


[link]


[link]


Mielőtt valaki nekem esik:

-Ezek közül szeretnék választani ha lehetséges

-Egyetemista vagyok, nincs pénzem drágábbra

-Azért csak Media Markt, mert oda van egy nagyobb összegű utalványom ami sokat segítene jelen helyzetben


Nincsenek nagy igényeim, ami nekem fontos: internet, office (word, excel, powerpoint, stb) fusson rajta használható sebességben és minőségben, esetleg néha filmnézésre, sorozatozásra legyen használható (nem zavar ha kicsi a képernyő). Nem játszom játékokkal, semmi extra amiért jobb videokártya, vagy nem tudom mi kéne.


Mivel én nem értek hozzá, semmit nem mond a leírás, így a Ti segítségeteket kérném, aki tudja, mi fán terem egy laptop.:)


A fentiek közül melyiket javasolnátok a fent leírtakra?


Előre is köszönöm!



2017. márc. 1. 19:55
 1/3 anonim válasza:
1. Az elsőt, 2. A másik Asus, 3. Az Acer
2017. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Részemről ezt ajánlom: [link]

2017. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az ront valamit a "minőségükön"/használhatóságukon, hogy ezek igazából tabletek? Lassabbak, butábbak, vagy ugyanolyan mint egy laptop csak kisebb és érintős?

2017. márc. 1. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!