Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép bővítésnél érdemes...

Számítógép bővítésnél érdemes a régi tápot is kicserélni?

Figyelt kérdés
7 éves gép, most fogok alaplapot, processzort, memóriát és winchestert cserélni benne. A kérdés az, hogy a régi 7 éves tápot is érdemes cserélni, vagy az maradhat addig, amíg bírja?
2017. márc. 2. 18:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A teljesítménye alapján simán vinné az új konfigot...
2017. márc. 2. 18:44
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem csak a teljesítmény számít.


Inkább mond meg mi a PONTOS típusa.

2017. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy FSP, és vmi extra halk kivitelű..
2017. márc. 2. 18:55
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez nem túl sok, kapd le a gépház oldalát és írd le pontosan mi a neve...

FSP-ből is van hexa, ami éppen hogy kategória, vagy a régi hyper amit érdemes cserélni, de lehet egy platinum 92+ passzív hűtésű táp is, ami még simán jó.


Ez tipikus milyen autód van? Ford. De ez lehet egy 20 éves ledarált Ford Mondeo meg egy zsír új Ford Mustang, van pár millió különbség a kettő közt.

2017. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes,mégiscsak 7 éves,a helyedben biztos lecserélném kitudja,hogy a jövőben mikor fog kelleni egy nagyobb táp.És maradnék az Fsp-nél.
2017. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos rosszul emlékeztem, ezen magam is meglepődtem... Levettem a ház oldalát, és egy Gembird felirat figyel a tápomon.. Szóval ez vmi noname cucc nem? Nem ismerem ezt a márkát.
2017. márc. 2. 21:50
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát, ahogy olvasok róla, ez a Gembird vmi ultra gagyi márka, úgyhogy asszem eldöntött a kérdés, csere lesz.. Chieftec mennyire megbízható márka?
2017. márc. 2. 21:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Chieftec tápok annyira nem ajánlottak. Ha leírod, milyen gépbe kell, tudunk mondani pár jót.
2017. márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

CPU: Dual Core G4560 vagy Core i3-7100

Alaplap: Asus H110M-R/C/SI

SSD: Kingston Hyperx Fury 240 GB

Memória: 8 GB DDR4 Kingston 2133 Mhz



A processzort nem tudom melyik lenne jobb vagy elég. Általános használatra kell, nem játszok..

2017. márc. 3. 18:06
 10/12 anonim ***** válasza:

Általánosra elég a Pentium is.


Azon kívül egy egy 400-as Be Quiet, vagy XFX is mondhatni sok a géphez, de hát azért ne, legyen már minőség is.

2017. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!