Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Max memóriabővíthetőséget...

Max memóriabővíthetőséget hogyan értelmezik? Hogyan tudom meg nézni hogy a laptopom max hány mhz órajelű ramott tud kezelni? Egy laptop memóriánál mennyit oszt a hyperx ram a átlag kingston rammal szembe?

Figyelt kérdés
Van egy Acer laptopom jelenleg 4gb dd3l ram 1600mhz van benne ls egy 2gb videó kártya azt írják hogy max bővíthetőség 16gb de ugye videó memóriát is bele kell számítani de akik ezt le írták nem tudom hogy már bele -e számolták.

2017. márc. 2. 23:56
 1/2 anonim válasza:

Max memóriabővíthetőséget hogyan értelmezik? - Annyi annyig MB/GB RAM-ot bir az alaplapot, amennyit ott ir. Azaz ha neked 16-ot ir, akkor nem rakhatsz bele 24-et

Hogyan tudom meg nézni hogy a laptopom max hány mhz órajelű ramott tud kezelni? - Alaplap dobozan irja, vagy pedig az alaplap gyartojanak az oldalan.

Egy laptop memóriánál mennyit oszt a hyperx ram a átlag kingston rammal szembe? - Mindegy hogy milyen ram, nem a marka szamit, hanem az hogy mit tud... Ha a hyperx ramon van hutobroda, akkor nem fog felmelegedni ennyi

2017. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2 tud kezelni dual-ba ,

neked 2x 4GB ddr3 1600 kell


az integrált videokártya használja memóriát,ami az alaplapon van -1,2GB...

2017. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!