Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vidikari régi gépbe? Sziaztok!...

Raigedon kérdése:

Vidikari régi gépbe? Sziaztok! Szeretném, egy kicsit fejleszteni a jelenlegi vasam, ameddig nem lesz pénz az új gépre. Egy igazán régi kis masináról van szó, amibe jelenleg videó kártyát szeretnék venni, de sajnos fogalmam sincs milyet kéne.

Figyelt kérdés
Egy ASRock 775i945GZ alaplapom van, amiben jelenleg van 4gb ddr2 ram, és egy Intel Core 2 E8400. Amiben segítség kéne,hogy milyen videó kártyára fektessek be ehhez a konfighoz. Jelenleg egy Nvidia 8600GT dörömböl(vagy csak inkább dorombol) a gépben. Bálaszt előre is köszi!

2017. márc. 7. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:

előszőr is jobbulást megfázás terén :D (bálaszt)


Mire használnád? Nem nagyon költenék már rá pénzt inkább ha tudod hogy veszel újat arra rakd félre

2017. márc. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:D Elsősorban játszanék, azért is a videó kártya. Nincs bajom a mostanival sem, csak azért már érződik a kora.Igen, én is arra gondoltam, hogy hagyom és akkor majd az új, de addig ki kéne húzni valahogy, úgy nyárig.
2017. márc. 7. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért nem lenne értelme VGA-t venni, hogy nyáron megint cseréld. Szóval én minimum egy RX 460-atjavasolnék, ami mehetne az új gépbe is. De megcélozhatsz erősebb szintet is, attól függ, mennyi a keret.
2017. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!