Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehez a számítógépemnek?

Mi baja lehez a számítógépemnek?

Figyelt kérdés
Összeraktam egy gyenge gépet kizárólag csak netezésre és többször cseréltem benne vinyót. A korábbi vincseszterek szektorhibásak voltak, először arra gyanakodtam. A mostani vincseszter szektorhiba mentes ls 100% a kondíciója is. Első indításnál reggel mikor felkelek mindig lefagy és újra kell indítani manuálisan. Mintha valaminek be kéne melegednie kb tehát első indításnál megáll az xp betöltő képernyő, újra indítom se kép se hang, másodszori indítás után indúl be és egész nap működik. Csak reggel első indításnál fagy le.

2017. márc. 8. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
A jó öreg XP. Linux lenne a megoldás.
2017. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:

Ha a szar a gép, akkor mindegy mit rak rá, szar marad. :)


Kérdező, nézd meg másik táppal, illetve nézd meg az alaplapot, nincsenek-e rajta púpos kondik.

2017. márc. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Derwer ***** válasza:
Ezek a második indítás is és a tönkremenő winyhesterek is táp hibára utalnak.
2017. márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Derwer ***** válasza:
+1megjegyzés: XP-t tenni netezős gépre finoman szólva nem bölcs... Magában az OSben is lehetnek már hibák, a böngészők se annyira frissülnek és a többi.
2017. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, hulladék a táp, és/vagy az alaplapnak is baja lehet.
2017. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Trevor. ***** válasza:

"gyenge gépet kizárólag csak netezésre"

Erre csak Linuxot érdemes rakni. Pl. egy Linux Mint vagy Lubuntu megteszi kezdőknek is.

2017. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom először el kéne olvasnom a kérdést.
2017. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!