Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a fogyasztás normális...

Ez a fogyasztás normális 100%-os terhelés alatt?

Figyelt kérdés
Egy AMD FX8370 processzorom van és most néztem mennyit fogyaszt maximális terhelés alatt, és azt furcsálltam, hogy csak max 40wattot fogyaszt terhelés allat, de semmi hiba nincs a teljesítményével, ez valami hardware vagy software hiba?

2017. márc. 9. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

miért lenne hiba?

A feltüntetett fogyasztás mindig a maximum, azt nem feltétlenül éri el.

Ha a mostani intel procinál rá van nyomva hogy 65w, az a maximum, jó esetben 30-40 wattal elmegy.


Itt is hasonló a helyzet, főleg ha nincsen tuningolva/húzva.

2017. márc. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyebkent hol nezted?mert ha nem ampermerovel konnektornal,akkor az nagy esellyel valotlan.nekem az A4-4000-mre hwinfo valami 16W-ot ir ugy,hogy egyebkent szet van rangatva cpu+igp is(toronyhutovel is melegebb,mint szeretnem)
2017. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt csak azért kérdeztem mert barátomnak van egy amd athlon II x3 455 procija és az fogyaszt 105wattot az enyém meg csak 40wattot ezért furcsálom.
2017. márc. 10. 14:11
 4/5 A kérdező kommentje:
hwmonitorral néztem meg.
2017. márc. 10. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Na latod,hwmonitor.azoknak ne higyj,ha minden mas stimmel(ezekkel is szokott gond lenni,minuszos cpu homerseklet,stb) stimmel,a fogyasztas tuti fake.ha annyira tudni szeretned a fogyasztast,akkor wattmero a gep a konnektor koze,vagy ha DIY vagy akkor multimeter.
2017. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!