Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ram probléma, hogy oldjam meg?

Ram probléma, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Szóval nemrég kivettem az egyik ramot a gépből,utána ugyanoda visszatettem(Ezzel megoldottam egy kisebb problémát,nem csak úgy) viszont most nem akar indulni win 7 nél azt írja a gép h javítás,vagy normálmódú indítás normál indításnál elindul de olyan lsssú mint még soha,de kijelzi ugyanúgy a ramokat a gép mint előtte(jobklikkelve a pc tulajdonságaira) ha pedig javításra megyek akkor pedig lemezhibát javít és azt írja h több órába is beletelhet,szóval érdemes várni?Illetve nem lehet,hogy biosban kellene valamit beállítanom?

u.i:Nemértek ehhez,nagyon szóval kérlek segítsetek.


2017. márc. 15. 21:46
 1/3 anonim válasza:
BIOS Update, vagy rakd ujra, de ha turelmes vagy, akkor vard meg azt az xy orat :D
2017. márc. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A bios update rendben de az updage után kell valamit állítani a biosban?illetve elég ha az alaplapi batrit eltávolítom 5pre az updatehez?
2017. márc. 16. 15:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez inkább merevlemez problémára utal.
2017. márc. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!