Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SSD vásárlás előtt állok,...

SSD vásárlás előtt állok, melyik legyen?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy AMD konfigom van, pontosan egy Phenom II X4 955-ös proci + egy GTX950..

Ez a kettő SSD közt gondolkodtam, mert nem nagyon olvastam róluk negativ véleményt.


[link]


Szerintetek melyik a jobb? Vagy ezeket felejtsem is el?

Az Intel olvasási és irási sebessége jobb, de van jelentősége, ha egy AMD konfigba egy Inteles SSD-t rakok?



2017. márc. 16. 14:28
 1/7 Dongaben ***** válasza:
Az mindegy, hogy milyen gyártmány, mint a videókártyáknál is. Nyugodtan nézz meg mást is: pl. Kingston, Adata, Samsung... Nekem sokáig Kingston volt, és jól "muzsikált".
2017. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Trevor. ***** válasza:
Samsung 850 EVO-t ajánlok.
2017. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dongaben ***** válasza:
A "Samsung 850 EVO" vitathatatlanul a legjobb manapság! Az ára...az nem annyira...:( Amúgy: Ember legyen a talpán, aki megmondja, melyik SSD ír/olvas gyorsabban. És, mit számít? 1-2 másodperc? De őszintén...?
2017. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A Samsung 85 EVO drága nekem, max 20 ezret tudok rászánni
2017. márc. 16. 15:41
 5/7 Dongaben ***** válasza:
21%
2017. márc. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem adata sp550-t ajánlott ott valaki, így azt vettem. de új még, nem tudom egyenlőre h jó e.
2017. márc. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kingston V300-at semmiképp. Az Intel viszont teljesen jó.
2017. márc. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!