Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új számítógép összeszerelése...

Új számítógép összeszerelése nagy dolog és mennyi időt vesz fel?

Figyelt kérdés
Szeretném lecserélni az elavult asztali gépemet. Voltam egy szakboltban és kértem árajánlatot konfigurációt képező alkatrészekről. Meg is kaptam, rákerestem a neten az árakra és szinte mindeniknél 3-4-5-6-7-8 ezer forinttal drágábbak, mint ahogyan a neten meg lehetne rendelni. Ez normális, hogy minden alkatrészre ennyi felárat számítanak fel? Persze nem azt gondoltam, hogy ingyen összerakják, de ha minden alkatrészen ennyit nyernek, akkor a 100 ezres gép árából 40 ezer csak a cég nyeresége lenne. HA megrendelném a netről és én raknám össze, megérné szerintetek?

2017. márc. 16. 19:19
 1/9 Dongaben ***** válasza:
Átlag 5e-et kérnek összeszerelésért komplett gépért! Ez nem olyan sok...
2017. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, az ilyen boltok nagyon dragan adjak a cuccokat. Az osszeszerelesi ido meg attol fugg, hogy mennyire igényesen teszed azt. Össze lehet rakni fél / egy óra alatt is, de ha az ember figyel a kabelezesre stb, akkor több idő. Elrontani nem nagyon lehet, ha nincs ötleted hogyan allj neki, nezz youtubeon vidokat. Van boven, magyarul is.
2017. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Átlag 5e-et kérnek összeszerelésért komplett gépért! Ez nem olyan sok...

...........

Megint olyan válaszol, aki nem olvasta el a kérdést. Tehát az alkatrészek egyenként, nem a gép összeszerelés: processzor: 6 ezer forint felár, 8 GB RAM 4500 forint felár, alaplap: 5000, videokártya: 3700, táp: 2 ezer, proci hűtő: 3000, ház: 3 ezer, merevlemez: 3 ezer stb.

2017. márc. 16. 19:29
 4/9 Dongaben ***** válasza:
"Megint olyan válaszol, aki nem olvasta el a kérdést..." 5000 Ft. az ÖSSZES szerelési költség az OTT vásárolt alkatrészekből. Tehát: kiválasztod, mi kell, és +5000-ért össze is rakják...Mi nem érthető???
2017. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy nem lenne sok, ha az általam bevitt alkatrészekből raknák össze.
2017. márc. 16. 19:38
 6/9 lali51 ***** válasza:
Ne szakboltban vásárolj hanem webáruházban,a kissebb szakboltok is onnan vásárolnak.
2017. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dongaben ***** válasza:
OK! Minden normális PC WEB-oldalon van "Gépösszerakó". Ezt használd! Az összerakás, kb 5000Ft. plusszban.
2017. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

OMG!


www.pcx.hu


5-kért összerakják és azon az áron adják a cuccokat, amennyiért a neten is találod.

2017. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Trevor. ***** válasza:
Én nem engedném, hogy más rakja össze a gépemet. Amúgy se olyan őrületesen nehéz dolog.
2017. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!