Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort vegyek?

Milyen monitort vegyek?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs ,hogy milyen monitort vegyek olyan 50000 körül mozgó dolgokra lennék kíváncsi ,de lehet egy kicsit olcsóbb vagy akár drágább is!


Előre is köszönöm a válaszokat!


2017. márc. 18. 20:07
 1/6 AntZ ***** válasza:

Olvasd el a véleményeket is:

[link]

2017. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Grimes919 válasza:
Attól függ mire használnád és mennyit szánsz rá!
2017. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Grimes919 válasza:
Ja, bocsi nem vettem észre hogy írtál árat ! Én ezt a monitort ajánlanám:|25UM58-P.AEU| Munkára és játékra egyaránt megfelel. Én is ilyet tervezek venni a közeljövőben!
2017. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szirty ***** válasza:

Szerintem olyat amelyik IPS és a felbontása 1080p.

Az árat befolyásolja még a mérete (átló) és hogy milyen bemeneteteket szeretnél rá (HDMI/DVI/VGA).

2017. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönök minden eddigi választ! Sajnálom ,hogy kicsit későn írok vissza. #2 Nagyrészben játékra használnám ,de néha-néha filmeket is nézek! :D #3 Igazából gondolkozok rajta ,csak nem tudom mennyire kedvelném ezt az ultra wide-ot. #4 Igen arról hallottam ,hogy az ips-nek elég szép színei vannak és ,hogy 1080p-nél nem is érdemes roszzabbat vásárolni. Hát a bemenetek... igazából mind 1 ,hogy mi van rajta ,mert a videókártyámnak van DVI-I dual link DVI-D dual link HDMI és még Displayport bemenete is.

(Őszintén elmondom ,hogy most tudtam meg ,hogy a kártyámnak van DPP-ja.

2017. márc. 20. 10:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Oops és azt elfelejtettem ,hogy főleg ilyesmi játékokkal játszok ,hogy League of Legends , World of Warcraft , Team Fortress 2 és még szeretek néhány retró játékkal játszani. Ezt csak a válaszidő miatt írtam ,mert nem tudom ,hogy ezekhez nagyon jó kell vagy elmegy rosszabb is.
2017. márc. 20. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!