Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik lenne a legjobb process...

Melyik lenne a legjobb processzor ebbe a laptopba? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy Samsung NP300E5C S04HU típusú notebookom és azt szeretném egz kicsit "felturbózni". Tudom hogy ez a noti nem játékokra lett tervezve, de a legjobbat szeretném belőle kihozni játékok szempontjábol. Melyik lenne a legjobb processzor ebbe a laptopba játékokra? Eddig az Intel I3 3310M típusú processzort néztem de ha van jobb ebbe a laptopba azt megköszönném ha elmondanátok :) az se baj ha AMD. Illetve azt nem tudom hogy cserélhető e benne a videókártya, jelenleg egy Nvidia GeForce 620M 1024mb van benne és ha nem lehet cserélni benne akkor olyan processzor kell gondolom amit még ki tud használni ez a VGA. Előre is köszi a válaszotokat.

2017. márc. 23. 14:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
hoppá ..igen tévedtem. benéztem a 3110M-et 3310-nek :D bocsi a tévedésért. de esetleg valaki tudja akkor hogy melyik lenne a legjobb döntés? :)
2017. márc. 24. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!