Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha videókártyáre csatolom a...

Ha videókártyáre csatolom a monitort, akkor nincs kép (elindul a gép) de ha integrált vga -ra, akkor van és müködik. Miért? Biosba be van állítva, hogy PCI-E -ről induljon.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 4. 12:21
 1/5 papagenou ***** válasza:
egy gyorstipp. ha modern a monitorod s több csatlakozó van rajta, állítsd be rajta a menüben forrást arra amit használsz. pl DVI-D / HDMI stb
2017. ápr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom egy öregebb lap új vga párosról van szó.....

Ha van új bios az alaplapra akkor először próbáld meg frissíteni!!!

2017. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

DDR2 -es alaplap, régi, viszont a másik ddr2 -esbe megy..

Lehet Bios frissítés lesz, de azért elfogadok még tippeket :)

CTr monitorom van, biztos vagyok benne, hogy nincs benne csatlakozó kiválasztás xd

2017. ápr. 4. 12:47
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő zöld pacsi!

Olvastam az alaplap oldalán lévő bios frissítéseket és van olyan, ami támogatja a videokártyámat (nincs még feltelepítve)

2017. ápr. 4. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:

nem véletlenül írtam......több gépet hoztak már hozzám hasonló problémával.

gigabyte B75 lapok kifejezetten válogatósak például, de szerencsére a gyártó csinál új biosokat.

2017. ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!