Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megéri 2017-ben...

Szerintetek megéri 2017-ben Iphone 5-öt venni?

Figyelt kérdés
40 ezrem van telefon vásárlásra és nem tudom eldönteni ,hogy egy használt Iphone 5 vagy egy nem kínai (Elephon-om volt pár hónap után tönkre ment)androidos teló éri meg jobban.Ahogy a Media Markt-ban néztem 40 ezer alatt kb olyan tudású telók vannak mint az i5.

2017. ápr. 10. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért újat hasonlítasz össze használttal?
2017. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért mert eddig középkategóriás androidos telefonjaim voltak és nem volt velük valami jó tapasztalatom ezért ki szeretném próbálni az iphone-t , de azt nem kapok újonnan 40k-ért. Azért nem használt androidot néztem mert szerintem az apple tulajok valamiért jobban vigyáznak a telefonjukra mint az androidosok.
2017. ápr. 10. 22:41
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vigyáznak rá jobba, nem tudom, miből gondolod. :-)


Amúgy i5-öt nem javaslok. Meglehetősen régen készült már, az architekrúra 32 bites, támogatást már ne igen várj rá. Ha egy évnél tovább szeretnéd használni úgy, hogy naprakész rendszer legyen rajta, és bármelyik alkalmazást futtathasd, akkor legalább egy 5s-ben gondolkozz.

2017. ápr. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azért mert az Apple tulajok fanatikusabbak.


Az i5s tényleg jobb lenne, de az kijön használtan 40k-ból?

2017. ápr. 11. 09:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Még teljesen jól használható , picit gyenge az akksi. 1 évig még jó lesz.
2017. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos nem vennék ilyen ósdi készüléket ennyiért az iOS meg külön negatívum.
2017. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsit felnyomod a büdzsét 5-10 ezer Ft-tal, akkor tudsz venni egy Galaxy S5-öt használtan, ami kimegy a világból. Vaterán pl. 40-50 ezer Ft között vannak, egyik másik garanciás még, vagy az eladó vállal némi garanciát, jobb ezt azért előtte tisztázni.


Nekem S5 van évek óta, soha semmi baja nem volt. Az más kérdés, hogy nincs is tele nyomva alkalmazással meg játékkal.

2017. ápr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Androidra fel lehet rakni a legfrissebb ROM-ot iPhone-ra meg nem.
2017. ápr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Sima 5-t már nem éri meg, inkább légy türelmes spórolj, gyűjts még egy 10 ezret és vegyél egy 5s-t. 50 ért már bőven lehet kapni. Az még bírja a mai tempót.
2017. ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8 - de :-) Az iPhone 5-ös a jelenleg elérhető legfrisebb iOS-t kapja - feltehetően az utolsót egyébként, mivel 99%, hogy az iOS11 csak 64 bites architektúrán fut majd.


Egy 2012-ben gyártott droid jó, ha egy 5-ös verziót magára tud erőszakolni, de hogy abban van-e köszönet, azt nem tudom.

2017. ápr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!