Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ipad air 2 128Gb vagy Apple...

Ipad air 2 128Gb vagy Apple MacBook Air 13 MMGF2 Notebook?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok és vélemények érdekelnének a két eszközzel kapcsolatban , hogy napi felhasználásra melyik a jobb választás mert az árrés kb 120 ezer között van.

2017. ápr. 11. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Első egy Tablet, a második egy NetBook.

Kettő között talán az utóbbi jobb választás.

120 -at még megérne, de 300 -as lista árat már nem.

(Ne feled ezeken csak OSX, és arra készült szoftverek futtathatók,

Windows -os programokkal nem kompatibilis, illetve nem bővíthető, cserélhető benne semmi.)

2017. ápr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja'h es angol billentyuzeted lesz, magyar ekezeteket el is felejtheted.
2017. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal , hogy mik ezek , nem az érdekel , hogy az egyik tablet a másik netbook. Hanem az , hogy a napi szintű felhasználásra melyik a jobb választás mert azonos adottságokkal rendelkezik mindkettő és 120 ezer a különbség. tapasztalatok érdekelnének.
2017. ápr. 11. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem ugyan az a kettő, még csak teljesítmény szinten se, sőt még a rendszer szinten se.

Egyiken Mobil/Tablet rendszere van a másikon Notebook/Desktop rendszer.

iPad jó böngészésre, játékra... míg a MacBook ennél teljesebbet add, fájl és eszközök kezelésén felül, kényelmes gépelés, egérrel történő hagyományos használat, inkább munkára, dokumentumok írására jobb.


Szóval inkább MacBook ha csak nem a buszon/vonaton akarod nyomkodni, ahol kényelmesebb egy érintős táblagép.

De teljesítmény tekintetében nem éri meg a lista árat.

2017. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha csak tartalom fogyasztásra kell, akkor jó választás lehet egy iPad. De egy PC-t nem tud helyettesíteni. Gépelni kényelmetlen (szerintem), komolyabb szoftverek futtatására pedig nem alkalmas, ráadásul csak az AppStore-ban fellelhető programokat használhatod, míg egy MacBook-on ennél nagyobb a választék. Még akár Windows-t is telepíthetsz rá.


Ami az árát illeti, az tényleg nem a legolcsóbb, de eddig még senki nem tudott mutatni ennél olcsóbb, ugyanilyen anyagminőséggel, fizikai paraméterekkel rendelkező hangtalan 13"-as notebook-ot. Nekem legalább is még nem.

2017. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

első, azért a macbook air rohadtul messze van egy netbooktól.


Nekem mindkettő van, mióta megvan a macbook air, azóta az ipad air-t nem használom, fölöslegessé vált. Én azt mondanám, hogy inkább a laptopot válaszd.

2017. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!