Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jobbat szeretnék építeni?

Jobbat szeretnék építeni?

Figyelt kérdés

sziasztok! nagyon nem értek a számítógépekhez ehhez szeretnék segitséget kérni.


ez lenne az én számítógépem 1: Actica gépház 1: Chieftec 400 max power tápegység 1:Foxcon alaplap 2x1db kingston 670 mhz összesen 1: processzor Intel pentium dual E2180 1: 200GBs winchester és 1 : nvidia geforce 9800gt ezeket tudtam leolvasni a gépből illetve ajánlott programokbol 11 éves a szamitógépem


valaki segitene egy ennél (jobb,korszerűbb)szamitógépet összerakni?szintén lehet régi minnél olcsobbat szeretnék csak ennél jobbat nem szeretnék sokat költeni rá ,Hardveraprot javasolták páran de mivel nem értek hozzá azt se tudom mi éri meg és miből melyik. akinek van ideje és kedve segiteni az irhat privátot köszönöm!



2017. ápr. 14. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Zalman ZM-T4

BeQuiet SystemPower8 400w

Gigabyte GA-B250 DS3H

Pentium G4560

RX460 2gb

WD 1TB EZEX

8gb DDR4 2400 ram


Ha olcsóbban kell szólj.

2017. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyi az a nem sok?
2017. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!