Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy HDMI To VGA átalakí...

Vettem egy HDMI To VGA átalakítót, de nem működik, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A laptopomat szeretném összekötni egy másik monitorral. Ezzel nincs is gond, mert van a laptopomon az a "kék" bemenetű hdmi kábelnek hely. Viszont van egy haverom, akinek vettem ebay ről egy átalakítót, mert neki nincs ilyen a laptopján. Neki működik, nekem viszont nem. Másik havertól érkezett visszajelzés, hogy neki nem működik, ezért próbáltam csak ki az átalakítót, nekem nincs rá szükségem. Viszont semmi. Megnéztem, és átalakító nélkül minden jó, win+p vel is jó meg win + f8 al is, mindenhogy működik, de az átalakítóval nem. Most frissítem a drivert. Valakinek egyébb ötlete?

2017. ápr. 18. 22:45
 1/3 A kérdező kommentje:
win 8.1 fut
2017. ápr. 18. 22:46
 2/3 anonim ***** válasza:

Ami felbontás az átalakítódba érkezik meg kell hogy egyezzen azzal amivel a kívánt monitor üzemel! Ha ez nincs, akkor nem fog menni.

Ez a gond szokott fenn állni.

2017. ápr. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1366x768 ban van a laptopom képernyője, 1280x720 a monitoré, és amikor átalakító nélkül próbáltam, akkor automatikusan átrakta nekem, és működött. Még nem próbáltam, hogy manuálisan állítsam át, de mindjárt megpróbálom.
2017. ápr. 19. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!