Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor + alaplap csere,...

Processzor + alaplap csere, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elsősorban játékra használom a gépet, adott egy 650 Wattos tápm egy Kingston Fury 8 GB DDR3 1866 Mhz-es RAM, illetve egy Intel SSD.

A videókártyám nem számít sokat, mert 1 év múlva azt is le akarom cserélni, így nem ahhoz igazítanám a rendszert.


Alaplapra + processzorra van 60.000 Forintom, többet nehezen tudnék már ráfordítani. Esetleg 70.000, de annál egy forinttal se többet.

Elsősorban az FX-8350-et néztem, illetve az i5-3570-et. Esetlegesen mint legeslegfelső processzor az i5-7400.


Szerintetek játékra mi felelne meg jobban, illetve van esetleg más ötletetek?


Ui.: Alaplapot mindenképpen cserélni kell, így azzal nem tudok spórolni. Előre is köszönöm mindenkinek!



2017. ápr. 22. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

egyiket se. Mivel a ram árak az egekben vannak, használt haswell proci + lap a jó választás számodra.


[link]

mellé egy akármilyen 115x foglalatot támogató hűtő 2-3 ezer forint, + a lap:

[link]

(de akár tőle megveheted az i5 4570-et is, az is jó).

Maradékból ha akarod mehet bele +8gb ram.


B verzió:

[link]

tuning lap, sima proci és ha egyszer kifutna az erőből (ami azért odébb van, én is röhögve játszom 60fps-sel haswell procival meg jó videokártyával), akkor elég csak procit cserélni (használtan vam 65 kö9rül tuning i7 is, de így kifutna a max 70 ezres keretedből sajnos).


FX széria sajnos régi, nem éri meg játékra.

2017. ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!


Használtan nem veszélyes kissé processzort venni? :/


Amúgy valóban jóval erősebb gép jöhetne így ki a pénzből...

2017. ápr. 22. 11:31
 3/3 anonim ***** válasza:

A processzor időtálló darab. Ez meg nem is tuning hogy valaki szét cseszhette volna

Nekem tál, ház, hűtés, procimind használtan vettem és semmi baja nincs

2017. ápr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!