Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki segítene öszze álítani...

Valaki segítene öszze álítani eggy gépet? 120000 forintom lenne rá azt hallotam hogy az rx 460 kiváló választás de proci, alaplap, ram, tám, gépház szinten fogalmam sincs

Figyelt kérdés

#120000 #gamer.config
2017. ápr. 28. 21:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A Ramokkal kapcsolatban fontos megjegyezni, hogy nem az alaplap támogatja a gyorsabb frekvenciákat, hanem a CPU, az alaplap annyiban felelős, hogy a BIOS-nak támogatnia kell a CPU-hoz szükséges beállításokat. H110 lapoknál gyakran max 2133mhz RAM frekvenciát adnak meg, de új BIOS mellett támogatja a 2400mhz.

Az összes ma kapható s1151 alaplapon van digitális kimenet, ez DVI-D vagy HDMI vagy ritkábban DP. Ha külön vga kártya kerül a gépbe, akkor ezzel nem szoktam külön foglalkozni,mert nincs szerepe. De azért azt tudnod kell, hogy a DVI-D és kinyomja a hangot ugyanúgy mint a hdmi, szóval emiatt nem érdemes többet költeni drágább alaplapokra. A b150-250 lapok igazi extrája a NVME SSD, mindenkinek ezt javasolom, akinek nem kizárólag az ár fontos.....kevesen költenek rá.

2017. ápr. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tudsz valami bizonyítékot mutatni, miszerint a H110+g4560 kombóval 2400-on megy a ram vagy csak spekuláció? Szerintem utóbbi.


Te beraksz a konfigba egy H110M-DGS lapot, mégis mivel drágább egy HDS vagy egy HDV, amin már van 3 féle kimenet is, köztük a HDMI?


Rengetegen 2db megjelenítőt használnak mint én is, a monitor a DVI-re, a TV a HDMI-re van kötve. A D-SUB sem árt rajta, ha valakinek analóg monitorja lenne csak.

2017. máj. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!