Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2015 MacBook Pro 13' egyetemre?

Paca001 kérdése:

2015 MacBook Pro 13' egyetemre?

Figyelt kérdés

[link]

Őt néztem ki, mérnökinfó szakra megyek.



2017. máj. 5. 12:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az eredeti kérdésem az egyetem szaka és a mac kompatibilitása, ahogy azt írtam a kérdésben, csak jöttek egyből az ellenmacesek
2017. máj. 5. 23:35
 12/19 anonim ***** válasza:
Talán nem véletlenűl...
2017. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Te feltettél egy kérdést (bizonytalanság, vagy hozzá nem értés miatt), elmondta mindenki a véleményét, ami neked nem tetszik.


Nézd, ha szeretnéd, vedd meg, kész. Ennyire egyszerű. Mi nem fogjuk megmondani neked, hogy hogyan éld az életed.


Csak sokan úgy gondoljuk, hogy a hardver, ami benne van, meg az egész hype ami körbe öleli a brandet, az nem ér 360.000 Ft-ot. Nincs itt ellenmaceskodás, csak ár/érték arányban nem biztos, hogy jó vétel.


De ha te úgy érzed, hogy neked tetszik, boldoggá tenne téged, örülnél neki, kihasználnád, akkor vedd meg, kész. :)

2017. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm megint az ellenbeszédet, de az egyetemmel kapcsolatban(programok stb.) még mindig senki nem irt :DDD
2017. máj. 7. 10:22
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha programok érdekelnének, szerintem egy ennyi pénzért gyorsabb, modernebb win alapu noti ezerszer jobban megéri. Már csak a programok szempontjából is. Szinte "végtelen" számú progi van winre, ami egyetemre kell. De neked kellene utánanézned milyen progikat akarsz használni, és kiguglizhatod, macra, vagy winre vannak e a számodra megfelelő progik.
2017. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ezért várom olyanok válaszát akik tisztában vannak milyen programok kellenek majd egy mérnökinfóra. Neten nincs konkrét lista
2017. máj. 8. 13:28
 17/19 anonim ***** válasza:

Engem külföldre vettek fel software engineering 4 éves bachelor's degree programra. Én egy Macbook Airrel vágok neki. Előtte megkérdeztem, hogy a követelményeknek megfelel-e a gép kapacitása és, hogy a programokat tudom-e majd használni rajta.


Az egyetem azt adta válaszul, hogy sok diák használ mac-et és ezért nem lesz problémám vele. Minden program amit használnom kell elérhető mac-re vagy van Mac-es alternatívája, ezért nem kell majd virtuális gépet telepítenem.


Azt tanácsolom, hogy keresd fel az általad választott egyetemet és őket faggasd...



A többi kommentelőnek:

Igen, lehet olcsóbban windowsos gépet venni, de sok esetben csak kompromiszumokkal. Nagyon kevés rendes windowsos alternatíva van ami tudná hozni a teljes alumínium házat, vékony kialakítás, jó minőségű tracpadet, hosszú aku élet és sok mást...


Most 2017 közepe felé már található hasonló laptop a piacon olcsóbban, de 30-40 ezer forintos külömbség nem számít 300-400 ezer forintos kategóriában.


Érdekes, hogy külföldön a fejlesztők nagy része apple termékeket használ és az itthoni cégek is sokszor mac céges gépeket osztanak ki az alkalmazottaknak.

2017. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Azért ez nem igaz. Windows alapú laptopok elég tisztességes áron vannak nagyobb teljesítménnyel, mint Mac. És igen, jó minőségben! A hosszú akku élettartam pedig felhasználástól függ.
2017. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nincs normális Windows laptop olcsóbban.
2017. júl. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!